Postavy Final Fantasy VII AC

21. května 2007 v 19:37 | Blog BEVELLE |  Final Fantasy
Cloud Strife
Před filmem - stručně letem světem
Cloud je tichý, uzavřený a moc toho nenamluví. Cloud je sice rozený vůdce, ale je to samotář, i když nezbytnou pomoc nikdy neodmítne.
Cloud měl osamělé dětství. Jiné děti si z něho dělaly srandu a držely se od něho dál. Aby jim ukázal, že je jako oni, tak je jednou následoval na Nibelheimské hory. A dopadne to katastrofálně a Tifa padla do komatu. Její otec ho furt obviňoval. Cloud se pak rozhodoval stát se vojákem, chtěl jít po stopách legendárního vojáka Shinry - Sephirotha, ale kvůli jeho zklamání ho přeřadili na stráž Shinry.
Domů se Cloud pak dostal o 3 roky později během expedice, ale svou identitu skrýval. Celá exkurze se točila kolem katastrofy, kdy Sephiroth zešílel, pobil zdejší vesnici - Cloudův domov - a Cloud ho vyhodil z balkonu ze síně Jenovy. Cloud byl pobodaný a poté upadl do bezvědomí. Hojo ho sebral, pak i Zacka, a v očekávání je uložil.
Po několika letech Cloud a Zack zamířili k Midgarovi, nebyli na tom zrovna good. Shinra byla u moci a vojsko ty dva, co se snažili tajně vkradnout do města, chytlo. Stříleli po nich a Zack chytil smrtelnou ránu a zemřel. Cloud unikl a svou minulost si začal nepravdivě spojovat dohromady, také si vzal Zackovu roli. A v hlavě mu nastal zmatek, a když se s tím vypořádal, dával přednost samotě, snažíc se najít sám sebe.
Po takovýhle událostech se z něho stal žoldák. Najala si ho
organizace Avalanche, ale on nedělal pro záchranu planety, ale pro peníze, i když se ho Barret snažil přesvědčit. Jako žoldák musel zneškodnit jeden z reaktorů firmy Shinra. Když prchal z této sabotáže, tak v jedné z Midgarských čtvrtí poprvé potkal Aeris. Podruhé se s ní viděl, když se propadl stropem v kostele, kde se Aeris starala o květiny. Spolu s ní prchl, u čehož ji slíbil, že se stane jejím ochráncem. Po její smrti začne Sephirotha opravdu nenávidět...(viz hra ff7)

Ve filmu stručně..
Jenova, která ztroskotala na planetě, vypustila do koloběhu buńky Sephirotha a většina lidí trpí nemocí geostigma. I Cloud je nakažený. Dává si to za vinu, že nezabránil smrti Aeris, aby ji Sephiroth před ním zabil, když se modlila, byla totiž jediná, kdo mohl planetu zachránit...ale ona to, že je Cloud vinen, tak nevidí..
Cloud během filmu vše pochopí, uleví se mu a už nebude sám, má tolik přátel. Má Tifu, která ho miluje a o kterou se stará, Marlene a Denzela. Ale zdá se, že Cloudovo srdce patří mrtvé Aeris, která i tak byla dost tajemná a mysterická

věk: 23
krevní skupina: AB
narozeniny: 11.8
Místo narození: Nibelheim
Výška 170 cm
Aeris Gainsbough

Před filmem
Byla dobrá čarodějka, ale v boji ji to bylo celkem prd platný. Vlastně byla jediná kdo by mohl celé planetě pomoci.
Pracovala jako obyčejná prodavačka květin, byla upřímná a dobrácká.
Narodila se u vědce Gasta a Infalny, která byla potomkem prastaré magické civilizace. Oba ale umřeli a v Midgaru se o Aeris starala Elmyre. Aeris zdědila po matce Bílou materii, schopnou přivolat sílu Holy, když je to nezbytné. časem začne mít tušení že je ten kámen na nic, i když ne tak docela.
Když potkala Clouda, začala ji pronásledovat Shinra. Začala si uvědomovat, že když se
Clouda na něco zeptá, nikdy ji neodmítne. Mezi nimi se začal odvíjet opravdu více než přátelský vztah, ale osud těmto zamilovaným nepřál.
Aeris, když se modlila pro záchranu planety, byla Sephirothem zabita. Cloud si toto také dává za vinu.
Ve filmu moc nevystupuje, když je mrtvá. Cloud si na ni kde kdy vzpomene, ale nejsou to jen vzpomínky, ale i její duch mu pomáhá a radí. To ona ho vyléčí od geostigma, díky své magické moci.
Kdyby žila bylo by jí 24 let
narozeniny: 7. února
Krevní skupina: O
Výška 160 cm
Tifa Lockheart
je to flegmatická a optimistická kamarádka Clouda už od dětství, která dokáže povzbudit. Ví o něm naprosto všechno a snaží se mu se vší mermomocí pomoci.
Přestěhovala se do Midgaru, aby byla Cloudovi co nejblíž, protože se do něho zamilovala.
Ted tam vlastní bar v sektoru 7 v Midgaru, který nese název Sedmé nebe a slouží i jako základna Avalanche. Je to dobrá a spravedlivá bojovnice,
členka organizace Avalanche, která si Clouda najme jako žoldáka. Povoláním barmanka.

Je jí 22 let
narozeniny: 3. května
Krevní skupina: B
Místo narození: Nibelheim
Výška 165 cm
Kadaj
je vůdcem své skupiny, kde jsou jen 3 členi...a jdou proti Cloudovi. Ti tři ve skupině jsou bratry. Kadaj je prostě blázen, tichý, ale brutální, dětský, ale intelektuál. Má v sobě předpoklady se stát Sephirothem.
Sephiroth
je legendární voják. Jednou se dozvěděl ,že byl vlastně uměle vytvořen Shinrou a naštval se na celý svět a toužil ho zničit.
Yazoo
je bratrem Kadaje. je mu 20 let.
Loz
20 letý bratr Kadaje
Reno
Nic moc o něm se neví, ale pomáhá Cloudovi zastavit Kadaje a jeho plány. Patří k Turkům
Vincent Valentine
Shinra v minulosti experimentovala s jeho tělem a dala mu různé schopnosti.
Byl zamilovaný do Lukrecie, která ale milovala Hoja. A kyž se dozvěděl, že Hojo naočkoval dítěti Lukrecie, které nosila, DNA z Jenovy, střet se s ním. Hojo ho operoval na polomutanta. Vincent pak usnul v rakvi ve sklepení vily Shinry, kde se nacházela i laboratoř jeho šéfa Gasta.
Ve filmu pomáhá Cloudovi.
Rude

Nic moc se o něm neví, je pořád s Renem.
Yuffie Kisaragi
Je to ninja a pomáhá Cloudovi a celé partě. Je jí 18.
Dříve její vesnici a jejího otce - vůdce, porazila Shinra a ona tedy začala hledat materie, aby se Shinre pomstila.
Zack
Tady o tomhle se z filmu moc nedovíme, to bychom se museli dostat do samotné hry před filmem. Byl to přítel Clouda, který zemřel, a byl to také první kluk Aerisy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 XLightning XLightning | E-mail | Web | 25. září 2008 v 20:11 | Reagovat

Můj nejoblíbenější je Cloud :) Aeris mi ve hře (ani ve filmu) moc nesedí XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama