Životopis

23. května 2007 v 13:49 | Já |  Mé kidy + různé zajímavé věci
Narodil jsem se v Uherském Hradišti 16.3.1989 a zde také "prozatím" žiju. Základku jsem navštěvoval v Uherském Hradišti na Hradební ulici ( kdo ví ten ví a kdo neví má smůlu), zde jsem chodil 1. a 2. ročník. Poté jsem vykonal zkoušky na jazykovou školu a od 3. ročníku jsem ji navštěvoval. Nevim jak se jmenuje, ale je na Masarykově náměstí nad Hradišťankou.
Zde jsem si pobyl od třetího do pátého ročníku. Poté jsem přešel na druhý stupeň na 1.ZŠ UNESCO rovněž v Uherském Hradišti. Jelikož jsem vykonal testy na jazykovku učil jsem se již od 3. ročníku Anglický jazyk a od 6. ročníku Německý jazyk.Výsledky mé školní docházky byly uspokojivé - jen v 8. ročníku a 9. ročníku to trošku skřípalo ve fyzice a matematice.
Základní školu jsem zdárně zakončil v roce 2004. Přihlášku na střední školu jsem si podal na Gymnázium v Uherském Hradišti a jako druhý pokus jsem si dal přihlášku na Střední školu hotelovou a obchodní v Uherském Hradišti, a to na čtyřletý studijní obor zakončený maturitou - Hotelnictví a Turismus. No na gymnázium jsem se nedostal. Chyběly mi 3 body. Podělal jsem matiku. Smůla. Ale určitě jsem nebyl první ani poslední. Poté jsem dělal příjímačky na již zmíněné Hotelnictví...Na druhý termín se hlásilo 30 studentů a škola přijala 3!!! Byl jsem druhej. No co zázraky se dějí! S odstupem času jsem rád, že jsem se nedostal na gymnázium mezi někeré nehorázné šprty a šplhouny - nic proti gymnáziu :-) Ale komu by se nelíbilo ve třídě, kde "bylo" 28 dívek a 2 chlapci. Napsal jsem bylo, páč nyní ve 3. ročníku je dívek už jen 21, ale kluci stále 2 hihihi. A tohle svědčí o tom, že kluci jsou chytřejší :-) Nee, to mi řeklo jen mé klučičí Ego, tak si z toho holky nic nedělejte.
Teťkom hupsneme na mé koníčky, záliby, sporty.... Takže mými oblíbenými zimnímisporty jsou lyžování (jen tak mezi námi - na carvech umim dobře - skokánky typu light a medium + teflonové rampy; modré, červené a černé sjezdovky, sem tam i mimo sjezdoku). Tuhle zimu jsem se začal učit jezdit na prkně. První den nic moc, druhý den mi to začalo trošku jít, třetí den jsem nepadal už moc a čtvrtý a pátý den na Kitzsteinhornu v Rakousku dělal divy. Sice "z hrany na hranu" nejezdím ale i tak si myslím, že na to, že sem na prkně stál 5 dní, tak vcelku slušné. Od cca 4 let jsem také dělal krasobruslení, ale během 3. ročníku na základce jsem s tím prásknul a mrzí mě to doteď, no takže bruslit taky umím. Dále umím jezdit na saních, na bobech, na igelitu a na lopatě.
Mezi Jarní - Podzimní sporty, které jsou mými oblíbenými patří hlavně jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích, pěší turistika, rybaření a lelkování s kamarády ačkoliv zde musím uvésti, že sám ryby nechytám. Dále je mým oblíbeným sportem plavání - vytrvalostní délky - 5km a podobně. Bohužel poslední tři léta neplavu, protože mám bohužel zdravotní problémy, které sice sportu nevadí, je to kosmetická vada, ale přesto na koupaliště a do bazénu nechodím. No podle doktora budu po příští zimě O.K. , takže pak začnu opět plavat a třeba si pak už nebudu říkat ani Agarwaen - "Zkrvavený".
Mezi mé ostatní záliby patří posezení s přáteli u pivečka, všeliké výlety do města. Dále třeba sledování nějakého dobrého filmu a nebo tak. No a také četba románů o rytířích templu, také historická fakta o nich; fantasy (např. od mistra Tolkiena); všechny dobré fantasy, ve kterých je hluboká temnota, stejně jako v mém životě. Jediné co nemusím, je Sci-fi.
Nejsem člověk atheista, ale věřím v něco vyššího. Má víra pevná je! Ale o tom až jindy...
Posluchám Trance, Dance a trošilinku Disco - ale tak maximálně Cascadu a Groove Coverage...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katka katka | 30. května 2008 v 22:20 | Reagovat

to bych chtěla vědět co temného v životě máš, tak to tu dopiš dík

2 Emerich Emerich | E-mail | 14. listopadu 2009 v 11:30 | Reagovat

Čauky, v Templářích píšeš, že si lze přečíst i Retraits sv. Bernarda... Nějak jsem je tam nenašel:-)
                       Emerich

3 miro miro | E-mail | 7. října 2011 v 18:44 | Reagovat

Přeji Ti do života kus dobrého Světla. Na temnotu zapomeň, přichází sama a nemusíme ji ani vyhledávat. Přeji Ti, aby skutečné rytířské ideály se staly realitou a aby jsi nevěřil jen v něco, ale Někoho. Pokud naše víra dostane jasnější obrysy, pak se forma i obsah vzájemně sblíží a naše cesta životem bude jistější. Držím Ti palce a jsem rád, že žiješ! Pokoj Tobě! +M

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama