Andělé

17. srpna 2007 v 17:32
Nebudu tu popisovat anděly jak jsou mnozí zvyklí podle křesťanství, ale napíšu svůj názor na tuhle problematiku. Takže dle mého názoru je více typů andělů. Já je rozděluji na dvě velké skupiny a to na Anděly a Pozemské anděly.
Andělé žijí v jiné sféře než je ta naše lidská a pro nás smrtelné jsou neviditelní. Myslím, že jsou služebníky ještě něčeho vyššího, ale nebudu tu tvrdit, že jsou to "služebníci boží" jak to někteří křeťanští fanatici stále omílají. Ona vyšší bytost totiž existuje, sice jsem se s ní nesetkal ještě osobně, ale v mém životě již bylo "pár náhod", které jistojistě náhodami nebyly.
Každý z nás máme anděla strážného. Andělé nemají jméno, jen pár se jich představilo v křesťanské nauce (Gabriel, Michael...)a to jestli je to vůbec pravda a ne pohádka, ale křesťanství nebudeme rozebírat... Nejlepším způsobem jak zjistit, jak vůbec máte svého anděla oslovovat je vzít třeba písmenka ze stolní hry Scrable, vyndat samohlásky a písmena s háčky a čárkami a nechat jen souhlásky. Poté zamíchat písmena a vytáhnout jich 5 - 7 můžete více či méně pokud chcete a pak přidáváním samohlásek mezi písmena a růzým skládáním kombinací, tak zjistíte jméno svého anděla, a to poznáte tak, že se vám to jméno vyloženě bude líbit. Tak například já si vytáhl písmena N;S;S;K;L a přídáním samohlásek jsem došel ke jménu Ansasikiel. Tohle jméno se mi líbilo nejvíce a tak jsem pojmenoval svého anděla. Avšak důležité je na ně věřit, ten kdo je zarytým ateistou nikdy tomuhle nemůže věřit. V těžkých chvílích požádejte svého anděla o pomoc a věřte, že vás povede.
A jak se se svým andělem můžete spojit? Jednoduše. Stačí 24 hodin před tím zbavit své tělo všech škodlivých látek - nepít alkohol, nekouřit apod. Dejte si očistnou lázeň a sklidněte svou mysl. Napusťte si vanu vody, zapalte třeba svíčky. Můžete i aromatické tyčinky apod... Lehněte si do vody, zavřete oči jestli vám to pomůže a myslete jen na svého anděla. Je úplně jedno jak si jej představíte, zda s křídly bílymi, černými, či bez křídel....jako chlapce,dívku....Váš anděl se vám v mysli vždy zjeví tak jak si jej představujete. Někdy to nejde hned! Chce to cvik, ale jednou se vám to povede, třeba hned napoprvé, podruhé, popáté. Poznáte to tak, že v hlavě uslyšíte hlasy, které vám napoví třeba jak vyřešit problém o který jste chtěli svého anděla požádat, nebo že vás napadne najednou rychlá cesta jak to vyřešit. Může taky dojít k tomu, že uslyšíte hlasy a ty vám třeba sdělí, jak máte žít nebo tak něco... něco podobného se mi stalo, ale nevím jak vám to mám vysvětlit...a může se vám stát, že ty hlasy uslyšíte častěji a i spontálně bez předchozí očisty a nebo vás najednou zaplaví nádherný pocit a vy víte, že něco vyššího je v tu chvíli s vámi...
Poslední co vám chci říci je - Věřte v anděly, mi je nevidíme, ale jsou tu. Můžou je zaregistrovat třeba malé děti, když si třeba povídají s někým a jsou sami v pokoji... A můžou je taky zaregistrovat zvířata, která mají větší vlnovou citlivost - například kočky nebo psi apod...
Někdy příště probereme druhou skupinu Pozemských andělů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jafinka Jafinka | E-mail | 2. března 2008 v 14:19 | Reagovat

Velice zajímavý názor:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama